خانه / مباحث ایدئولوژیک / کلیپ ایدئولوژیک / woman to go (فروشگاه زن در اسرائیل)

woman to go (فروشگاه زن در اسرائیل)

در این ویدئو که پخش آن نیز تاسف بار هست، با مراجعه به سایت مربوطه مشاهده می شود که زن، در کنار دوربین، اتومبیل و وسایل دیگر قیمت گذاری شده و این قضیه در رسانه های مختلفی در جهان،اطلاع رسانی گردیده است که لفظی جز تاسف نمیتوان بکار برد.

دوباره امتحان کنید

ازدواج با زنان اسیر در اسلام

بسم الله الرحمن الرحیم موضوع : ازدواج با زنان اسیر در اسلام بخش مجری کنفرانس …

۲ نظر

  1. سلام.والا من که انگلیسی سرچ کردم تو سایتا اینو خوندم که این فروشگاه در جهت اعتراض به سیاست گذاری سیاستمداران درباره فروش زنان در اسرائیل، تعدادی از مدل ها رو استخدام کرده تا پشت ویترین و با گریم مورد ضرب و شتم قرار گرفته، بایستن.

  2. منم سرچ کردم ده تا سایت مثل شما رفرنس دادند و مطلب رو توضیح دادند و دو تا سایت هم توضیح دادند که یک جمعیت مردمی است. که برای مقابله با ۳۰۰۰ زن و دختر که فروخته میشوند این حرکت را اجرا کرده اند. این جمعیت احمق هم مخالفین ساختگی و دروغ هستند. پولدارهای دنیا فهمیده اند که راه های تبلیغاتی پرهزینه است و فایده ی چندانی هم ندارد. ضدتبلیغ میسازند که به گوش همه برسد. و این خودش نوعی تبلیغ و رواج اون مساله است. همین جمعیت مخالف یک اکانت توییتر ندارند. یک وبلاگ ندارند. اگر واقعی بود ده هزار توییت از ۱۰۰ تا اکانت توییتر وجود داشت. اگر واقعی بود یک پیج فیس بوک داشتند که علنی اعتراض کنند. جالب است که هر روز هم به جمعیت این افراد برای فروش دختران افزوده میشود و هیچ یعنی هیچ مقابله ای هم انجام نشده. اصولا راه مقابله این نیست که این گروه دروغین دامن میزنند. روش های هوشمندانه ی غرب برای تبلیغات مدرن را باید به مردم یاداور شویم. لطفا شما دوستان حساس باشید و روی این مسائل هم اطلاع رسانی کنید. در اسپانیا و سایر کشور های جهان خیابان هایی به نام خیابان سرخ هست که کل خیابان ویترین و فروش دخترکان روسپی ترویج میشود. و همه جای دنیا همین موضوع است. اینطور نیست که این خبر شما خبر اشتباه و کذب باشد. بلکه دقیقا صحیح است. منتها بهتر است در پاراگراف دوم به بعد نتیجه ی تحقیقات و قضاوت خواننده را با توجه به قراین به خودش واگذار کنید. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *