خانه / اعجاز علمی قرآن / اعتراف ناسا به انجام معجزه شق القمر؟!

اعتراف ناسا به انجام معجزه شق القمر؟!

 

شایعه اعتراف ناسا به انجام معجزه شق القمر!!

این ویدیو به عنوان اعراف ناسا به نیم شدن ماه در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است اما واقعیت چیست؟

در این فیلم کارشناس ناسا در حال توضیح برخی گسل های تازه یافت شده کره ماه است و اشاره می کند این گسل ها به تازه گی ایجاده شده و نه در مورد به دو نیم شدن ماه صحبتی می کند.
گسل پدید است که از روی هم رفتن لایه های سطحی و زیر سطحی پوسته یک سیاره یا قمر بوجود می آید و در زمین هم ما گسل های فراوانی داریم.

 


شایعات را انتشار ندهیم

کلید واژه: 

Muhammad Prophet  – Islam – Quran – Science  – Miracle – Shia – Allah – God

-Nasa – Moon

 

دوباره امتحان کنید

بیان از جا کنده شدن کوه ها در قرآن و تایید علم امروز

  اعجاز علمی قرآن کریم: مرسلات (۷-۱۰) اِنَّمَا تُوعَدُونَ لَوَاقِعٌ * فَاِذَا النُّجُومُ طُمِسَتْ * …

۳ نظر

  1. مطالبتون عالین،لطفا لینک تلگرامتونو بدین،با تلگرام پایینی نتونستم ادکنم

  2. کتابی در سال ۲۰۰۴ توسط زغلول النجار منتشر شد که یکی از این عکس‌ها را منتشر و ادعا می‌کند که مسلمانی بریتانیایی به نام داوود موسی طاووس به او گفته برنامه‌ای تلویزیونی در سال ۱۹۷۸ دیده که در آن، دانشمندان فضاییِ ایالات متحدهٔ آمریکا، که نامشان ذکر نشده، گفته‌بودند که “ماه خیلی وقت پیش دو تا شده‌است و شواهد متقن بسیاری برروی سطح ماه برای اثبات این وجود دارد.[۱۶] این گفته به‌عنوان مدرکی از سوی مرکز خبریِ Jafariya گزارش شده‌است و در وب‌گاه‌های اینترنتی نیز این را تولید کرده‌اند.[۱۷][۱۸] در سال ۲۰۱۰ در این مورد از براد بیلی، دانشمند ناسا، سؤال شد و او گفت: «توصیهٔ من این است که هرچه را که برروی اینترنت دیدید باور نکنید. مقالاتی که توسط دانشمندان آن علم بررسی و نقد شده، تنها منابع علمیِ معتبر از اطلاعات است که می‌توان به آنها اطمینان داشت. هیچ‌یک شواهد علمیِ فعلی تأیید نمی‌کنند که ماه زمانی به دو تکه (یا بیشتر) تقسیم شده و پس از آن دوباره به هم وصل شده‌است. “[۱۹] دانشمندان ناسا ترک‌های پوستهٔ ماه را مربوط به کوچک شدن ماه بر اثر سرد شدن آن در طول زمان می‌دانند. آنها معتقدند در گذشتهٔ نه‌چندان دورِ زمین‌شناسی‌، ماه به‌طور سراسری کوچک شده است. در نتیجۀ این مسئله، ترک‌های پراکنده‌ای که گاهی طول آنها به چند مایل می‌رسد، در سطح ماه پدید آمده‌است.[ https://fa.wikipedia.org/wiki/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *