خانه / تاریخ ایران / ایران باستان / تزئین و تصویر “کوروش کبیر” بر سقف دادگاه نیویورک

تزئین و تصویر “کوروش کبیر” بر سقف دادگاه نیویورک

بسم الله الرحمن الرحیم 

موضوع : تزیین و تصویر کوروش کبیر بعنوان یکی از شاهان عادل بر سقف دادگاه نیویورک

توهمات و تخیلات کوروش پرستان:

اخیرا در صفحات مجازی ،تصویر سقف یکی ازمعروفترین دادگاه های جهان و بزرگترین دادگاه آمریکا با توضیحاتی مبنی بر ” تزیین و تصویر کوروش کبیر به عنوان یکی از شاهان عادل “ بر سقف دادگاه نیویورک نشر و باز نشر می شود.

و اما توضیحاتی مختصر در باب این تصویر:

ساختمان دادگاه عالی نیویورک ،“منهتن” که یکی از نامدارترین مسندهای قضاوت در جهان است در شهر منهتن واقع شده است.
نقاشی های سقف این دادگاه که ۱۲ تن از چهره های تاریخی است توسط شرکت “اورگرین” بین سالهای ۱۹۱۴ تا ۱۹۲۷ ساخته و تکمیل شده است.

از آنجایی که قلب تپنده نیویورک و آمریکا ، منهتن می باشد ، بیشترین میزان تبادلات و تجارت جهانی بدست یهودیان در منهتن انجام می پذیرد.

طبق آموزه های یهودیان افراطی ، خصوصا یهودیان ارتودکس که خواستگاهشان روسیه می باشد ، شهر مقدس و بشارت داده شده همان “نیویورک با قلب تپنده منهتن” بوده و به همین دلیل نفوذ ارتدوکس های افراطی در منهتن بسیار مشهود و ملموس است.

طبق اسناد موجود ، یهودیان افراطی در قبال پرداخت مبلغی ناچیز ، این قطعه از نیویورک را از قیزل دریلر (سرخپوستان محلی) خریداری کرده و با رویای شهر بشارت داده شده شروع به طراحی و ساخت شهر نمودند.

از طرفی با توجه به تاریخ ساخت این دادگاه و طراحی نقاشی های آن که مصادف با حکومت ملعون پهلوی در ایران بود حقایق بسیار جالبی را آشکار می نماید.

همزمان شدن نقاشی به اصطلاح کوروش در سقف دادگاه منهتن با حفاریها در تخت جمشید و ظهور به یکباره نام کوروش از لابلای تاریخ ، پیوند این سلسله با دودمان یهودیان را پررنگ تر می نماید.

تعمل و ریز بینی در تصویر نقاشی شده بر سقف دادگاه منهتن واقعیتی دیگر را نمایان می سازد.

وجود نقش ستاره داود در بالای سر کوروش و بر روی تخت این موجود مکشوفه و نوشته های عبری آن همه چیز را بر ملا و فاش می سازد.

یهودیان افراطی “کوروش” را به عنوان سردار و ناجی و یکی از بزرگان قوم یهود می دانند و این تفکر را به همراه نمادها و سمبل های خود یعنی ستاره داود بر سقف دادگاه منهتن نقاشی نموده اند.

به تصاویر زیر دقت فرمایید تا راز این معما آشکار گردد.

IMG_20160327_154703

IMG_20160327_154707

حال سوال این است ؟؟؟

از سال ۱۹۲۷ تا سال ۲۰۱۵ (۱۳۹۴) یعنی در فاصله زمانی ۸۸ ساله چرا نامی و تصویری از این کوروش یهودی انتشار نیافته و مطالبی نوشته نشده اما به یکباره در ۷ آبان سال ۱۳۹۴ برای اولین بار از طریق سایت کوروش کبیر انتشار می یابد و در عرض چند ساعت تمامی سایتهای وابسته به تفکرات ماسونی این خبر را پوشش می دهند و با فتوشاپ قسمتی از تصویر کلمه “پرشین” را به زیر تصویر اضافه می نمایند؟

و اما پاسخ :

با سرچ کرد کلمه ” دادگاه منهتن و تصویر کوروش ” به فارسی ، تصویری در نتایج گوگل نمایان می شود که در زیرش پرشین نوشته شده اما با سرچ همین کلمه به لاتین (Image Cyrus in Manhattan court ) هیچ نتیجه ای در گوگل مبنی بر تصویر کوروش حاصل نمی شود و معدود تصاویری هم که در نتایج حاصل می شود بدون زیر نویس پرشین می باشد.

فلذا از موضوع یادشده نتایج زیر حاصل می شود :

۱) تصویر فوق توسط یهودیان افراطی بعنوان سمبلی از قوم یهود نقش شده است.

۲) هیچ کلمه ای مبنی بر “پرشین” در تصویر منهتن وجود ندارد.

۳) در صورت وجود کلمه “پرشین” در تصویر سقف دادگاه منهتن که از فرضیات محال می باشد ، فقط یک نکته نهفته است:
یهودیان افراطی و عوامل داخلی آن خاک ایران را جز ،خاک آبا و اجدادی یهودیان و صهیونیستها می دانند و چشم بر این خاک دوخته اند .

دوباره امتحان کنید

بررسی ازدواج پیامبر اسلام (ص)با صفیه

بسم الله الرحمن الرحیم موضوع : بررسی ازدواج پیامبر اسلام (ص) با صفیه   تهیه کننده …

۲ نظر

  1. تا کور شود هرآنکس که نتواند دید

    • با سرچ کرد کلمه ” دادگاه منهتن و تصویر کوروش ” به فارسی ، تصویری در نتایج گوگل نمایان می شود که در زیرش پرشین نوشته شده اما با سرچ همین کلمه به لاتین (Image Cyrus in Manhattan court ) هیچ نتیجه ای در گوگل مبنی بر تصویر کوروش حاصل نمی شود و معدود تصاویری هم که در نتایج حاصل می شود بدون زیر نویس پرشین می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *